signováno azbukou nečitelně - Ataman

Olej na plátně, 47x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

signováno azbukou nečitelně
29968. Ataman
Dražba ukončena:28.03.2019 22:30:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč