signatura  nečitelná - Zámecké zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 65x98 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

signatura nečitelná
61791. Zámecké zátiší
Dražba ukončena:04.07.2021 21:10:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč