signatura  nečitelná - Z koncentračního tábora

Litografie, 28x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
50437. Z koncentračního tábora
Dražba ukončena:15.10.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč