signatura  nečitelná - U napajedla

Olej na plátně, 46x38 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

signatura nečitelná
82119. U napajedla
Dražba ukončena:24.07.2022 20:06:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč