signatura  nečitelná - Trosky

Olej na překližce, 72x98 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
68609. Trosky
Dražba ukončena:07.11.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč