signatura  nečitelná - Tajemná jeskyně

Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 70 cm

signatura nečitelná
74613. Tajemná jeskyně
Dražba ukončena:13.03.2022 20:07:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč