signatura nečitelná

304434. Sedící akt

popis: Olej na sololitu, 44x54 cm. Signováno vlevo dole nečitelně 85. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 13.04.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (13.04.2020 8:35:58) 2655