signatura  nečitelná - Labutě v zámeckém parku

Olej na plátně, 80x156 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba silně poškozena.

signatura nečitelná
307524. Labutě v zámeckém parku
Dražba ukončena:07.02.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč