signatura  nečitelná - Kostel u rybníka

Olej na plátně. 30x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signatura nečitelná
302820. Kostel u rybníka
Dražba ukončena:23.12.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč