signatura  nečitelná - Dívka s květy

Olej na kartonu, 30x38 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
33853. Dívka s květy
Dražba ukončena:26.06.2019 21:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč