signatura  nečitelná - Dívka na poli

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
48497. Dívka na poli
Dražba ukončena:26.08.2020 21:22:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč