signatura  nečitelná - Alpská chata

Olej na kartonu, 72x99 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 116 cm

signatura nečitelná
86402. Alpská chata
Dražba ukončena:01.12.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč