signatura  nečitelná - Akt

Bronz na mramorovém podstavci, celková výška 29 cm. Značeno nečitelně, datováno 2006.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signatura nečitelná
62078. Akt
Dražba ukončena:25.07.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč