Sergej Alexandrovič Mako - Mateřství

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vlevo dole S. Mako. Rámováno.

Nejdelší strana: 118 cm

o autorovi: 1885 - 1953
Původem ruský malíř.

115482. Mateřství
Dražba ukončena:29.05.2024 20:55:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč