různí autoři - Soubor 40 vedut

Ocelorytiny, mědirytiny, od 9x14 cm po 11x15 cm. Některé signovány v tisku.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
96795. Soubor 40 vedut
Dražba ukončena:11.06.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč