různí autoři - Konvolut 9 prací

Nejdelší strana: 100 cm

Různé techniky (oleje, kresby, akvarely), od 40x25 cm do 70x100 cm. Některé signovány. 5x rámováno, 2x volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
107984. Konvolut 9 prací
Dražba ukončena:27.12.2023 21:21:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč