různí autoři - Konvolut 6 olejomaleb

Olejomalby, od 50x60 cm do 90x62 cm. Některé signovány. Všechny rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
78597. Konvolut 6 olejomaleb
Dražba ukončena:29.05.2022 20:41:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč