různí autoři - Konvolut 5 olejomaleb

Rozměry od 28x35 cm do 48x35 cm. Většina signována, rámovány.

Pozn.: mírně poškozeny

různí autoři
76396. Konvolut 5 olejomaleb
Dražba ukončena:24.04.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč