různí autoři - Konvolut 26 prací

Různé techniky od 16x30 cm do 76x56 cm. Většina signována. Většina rámována.

Pozn.: Některé poškozeny.

různí autoři
100720. Konvolut 26 prací
Dražba ukončena:13.08.2023 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč