různí autoři - Konvolut 20 prací

Různé techniky, od 10x8 cm do 35x50 cm. Všechny zaskleny, 18x rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
99688. Konvolut 20 prací
Dražba ukončena:30.07.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč