různí autoři - Konvolut 19 prací

Různé techniky, od 10x6 cm do 48x30 cm. Většina signována. 14x rámováno. 11x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
94048. Konvolut 19 prací
Dražba ukončena:23.04.2023 20:47:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč