různí autoři - Konvolut 16 prací

Různé techniky, od 11x16 cm do 29x40 cm. Některé signovány. 7x zaskleno. 15x rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
85799. Konvolut 16 prací
Dražba ukončena:23.10.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč