různí autoři - Konvolut 12 volných listů

Různé techniky od 10x8 cm do 39x40 cm. Některé signovány.

Pozn.: mírně poškozeno

různí autoři
88699. Konvolut 12 volných listů
Dražba ukončena:22.01.2023 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč