různí autoři - Konvolut 11 prací

Různé techniky. Rozměry od 32x42 cm do 48x66 cm. Některé signovány. 9x rámováno. 2x zaskleno

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
85820. Konvolut 11 prací
Dražba ukončena:23.10.2022 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč