ruský malíř - Zima v Povolží (Volha) a Léto v Povolží

Oleje na plátně, oba: 40x60 cm, nesignovány, rámovány.

ruský malíř
13898. Zima v Povolží (Volha) a Léto v Povolží
Dražba ukončena:26.10.2017 21:39:16
Vyvolávací cena:1 400 Kč
vydraženo za:1 800 Kč