ruský malíř

58407. Dětské hrátky

popis: Olej na plátně, 90x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

zbývá: 8 dnů, 2 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 19.04.2021 13:20:26 354
1 000 Kč 02.04.2021 19:52:54 8462