ruský malíř 1. pol. 20. stol. (Cholodkov?) - Letní cestou

Olej na plátně, 38x58 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

ruský malíř 1. pol. 20. stol. (Cholodkov?)
4770. Letní cestou
Dražba ukončena:26.05.2016 18:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč