Olej na plátně, 57x43 cm. Signováno vlevo dole Rud. Walter. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1885 - ? Malíř. Studoval UMPRUM v Praze a u prof. F. Thieleho na AVU v Praze.