Olej na malířské lepence, 40x50 cm. Signováno vpravo dole 33 R. Rott. Rámováno.
Pozn.: Datováno 1933, rámováno v původním autorském ornamentálně zdobeném uměleckém vídeňském rámu.
o autorovi: Malíř namaloval oponu pro sokolovnu v Českém Brodě, na cestách po Slovensku vytvořil několik děl zachycujících atmosféru slovenského venkova s propojením s krajinotvorbou. Kvalitní malba s motivem slovenské krajiny lze spatřit i u několika dalších českých malířů včetně Jana Hály, jehož díla dnes dosahují sta tisícových částek. Většina děl malíře Rottha s tématikou slovenské krajiny je ve sbírkových fondech jak v Čechách, tak na Slovensku. Na trhu s uměním díla tohoto malíře právě se slovenskými motivy se již téměř nenacházejí! Mimořádná nabídka!