Olej na sololitu, 56x42 cm. Signováno vlevo dole Krivoš 56. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pozdější signatura.
Nejdelší strana: 56 cm
o autorovi: 1933 – 2020
Slovenský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 410 000 Kč