Litografie, 34x68 cm. Signováno tužkou vpravo dole R. Gajdoš. Číslováno 55/200. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 97 cm
o autorovi: 1908 – 1975
Malíř. Studoval na AVU u prof. Švabinského. Zabýval se monumentální malbou, vytvořil cyklus litografií Jižní Moravy, maloval krajinu. Ve Zlíně založil Školu umění, kde byl profesorem, pořádal Zlínské salony. Byl uměleckým poradcem firmy Baťa.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.