Rudolf Gajdoš - Sedící akt

Kresba, 30x27 cm. Signováno vlevo dole R. Gajdoš 1933. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 – 1975
Malíř. Studoval na AVU u prof. Švabinského. Zabýval se monumentální malbou, vytvořil cyklus litografií Jižní Moravy, maloval krajinu. Ve Zlíně založil Školu umění, kde byl profesorem, pořádal Zlínské salony. Byl uměleckým poradcem firmy Baťa.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

Rudolf Gajdoš
71413. Sedící akt
Dražba ukončena:26.12.2021 20:22:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč