Rudolf Budský - Portrét Eduarda Viktory

Olej na plátně, 63x52 cm. Signováno vlevo dole R. Budský. Nerámováno.

Pozn.: Významný stavební inženýr a stavitel 1. poloviny 20. století. Je autorem unikátního mostu v Bechyni (Duhový most). Vznik díla kolem roku 1920.

o autorovi: 1887 - 1968
Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.

Rudolf Budský
71710. Portrét Eduarda Viktory
Dražba ukončena:27.01.2022 20:41:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč