Olej na plátně, 63x52 cm. Signováno vlevo dole R. Budský. Nerámováno.
Pozn.: Významný stavební inženýr a stavitel 1. poloviny 20. století. Je autorem unikátního mostu v Bechyni (Duhový most). Vznik díla kolem roku 1920.
o autorovi: 1887 - 1968
Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.