Rosenthal - Kohout

Porcelán, výška: 13, délka: 19 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Poškozeno.

Rosenthal
92006. Kohout
Dražba ukončena:12.03.2023 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč