Jaroslav Emler - Podzimní soumrak u Uhříněvse

Olej na plátně, 42x46 cm, signováno vlevo dole J. Emler, nerámováno

5767. Podzimní soumrak u Uhříněvse
Dražba ukončena:29.09.2016 22:46:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč