Robert de Vaugondy - Mapa - Země království českého

Mědirytina, 47x55 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1688 – 1766
Francouzský kartograf.

Robert de Vaugondy
84458. Mapa - Země království českého
Dražba ukončena:13.10.2022 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč