Robert Schiff - Koupání

Olej na plátně, 42x32 cm. Signováno vpravo nahoře Schiff. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Robert Schiff
21483. Koupání
Dražba ukončena:28.06.2018 19:54:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč