Richard Náhlovský - Dívčí zadeček jako napoleónka I.

Akryl na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole R. Náhlovský 22. Rámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

89202. Dívčí zadeček jako napoleónka I.
Zbývá:2 dnů, 14 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 21.01.2023 16:15:09 11249