Richard Brun - Loďky na břehu

Olej na plátně, 63x82 cm. Signováno vpravo dole R. Brun. Rámováno.

o autorovi: 1908 – 1980
Malíř, hudebník, reklamní tvůrce. Během studia i po jeho ukončení pobýval ve Francii, od r. 1932 působil v Brně jako scénograf, spolupracoval s činohrou i operou. V jeho tvorbě vynikaly figurální motivy, ale také krajiny z okolí Brna a kytice. Vytvořil i rozsáhlý cyklus vedut Brna.

Richard Brun
69734. Loďky na břehu
Dražba ukončena:28.11.2021 21:46:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč