R. F. Najman

66350. Rybolov

popis: Olej na plátně, 27x38 cm. Signováno vlevo dole R. Fra. Najman. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen