Raoul Philippe - Bruslení

Kvaš, 35x24 cm. Signováno vpravo dole Raoul Philippe Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

78358. Bruslení
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 22.05.2022 15:22:38 5572