Rakousko - Uhersko po roce 1900 - Nýtovačka F. Wertheim Wien

Obecný kov, výška 37 cm. Značeno F. Wertheim and Comp. Wien.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rakousko - Uhersko po roce 1900
96902. Nýtovačka F. Wertheim Wien
Dražba ukončena:11.06.2023 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč