Rako (Rakovník) - Monumentální váza

Keramika, výška 55 cm. Značeno Rako. 1. třetina 20. století.

Pozn.: Poškozeno. Praskliny.

Rako (Rakovník)
95462. Monumentální váza
Dražba ukončena:21.05.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč