Raimund Ondráček - Italská ulička

Olej na kartonu, 24x19 cm. Signováno vpravo dole Ondráček 78. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

62058. Italská ulička
Dražba ukončena:25.07.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo