Raimund Ondráček

62058. Italská ulička

popis: Olej na kartonu, 24x19 cm. Signováno vpravo dole Ondráček 78. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 25.07.2021 20:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo