Neznámý autor - Radost

Výdusek ve zlatém zdobeném rámu, 23x38 cm. Neznačeno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Mírně poškozeno stářím.

Neznámý autor
78178. Radost
Dražba ukončena:15.06.2022 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč