R. Gottwald, J. Kitzler, Maschke a další - Soubor 9 prací

Různé techniky, od 36x25 cm do 47x87 cm. Některé signovány. 6x rámováno, 1x rám, sklo, 2x nerámováno.

Pozn.: Rámy poškozeny. 1x malba poškozena. Pouze osobní odběr Praha, Brno.

R. Gottwald, J. Kitzler, Maschke a další
306062. Soubor 9 prací
Dražba ukončena:07.09.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč