Různé techniky, od 36x25 cm do 47x87 cm. Některé signovány. 6x rámováno, 1x rám, sklo, 2x nerámováno. Pozn.: Rámy poškozeny. 1x malba poškozena. Pouze osobní odběr Praha, Brno.