R. F. Najman, Jan Šebek, F. Holoubek,... - Konvolut 6 prací

Nejdelší strana: 65 cm

6x olejomalba, od 25x35 cm do 45x60 cm. Některé signovány. 5x rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

105077. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:05.11.2023 20:24:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč