Pravoslav Kotík, Jan Kotík - Konvolut 2 prací - Akt a V kavárně

Lept a suchá jehla, 17x8 cm a 15x15 cm. Obě signovány vpravo dole tužkou. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

87047. Konvolut 2 prací - Akt a V kavárně
Dražba ukončena:07.12.2022 22:19:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč