pravděpodobně střední Evropa 19. - 20. stol. - Svícen II.

Bronz, výška 63 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně střední Evropa 19. - 20. stol.
96859. Svícen II.
Dražba ukončena:11.06.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč