pravděpodobně porcelánka Royal Dux

57759. Velký tygr - VELKÉ

popis: Porcelán, výška 19 cm, délka 44 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 19.03.2021 19:59:30 5656
500 Kč 14.03.2021 16:57:01 1427